Jockum Nordström färglitografi
2014-02-05
227802
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 229/250, färglitografi, bladmått 61x84 cm