Silverfat
2014-02-05
227782
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, silver, med punsad och ciselerad dekor, svenska importstämplar, längd 27 cm, vikt ca 400 g
Smärre skador