Stekfat Kina
2014-02-05
227758
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, Jiaqing (1796-1820), dekor i underglasyrblått av blomsterknippen, glasyr i järnrött och delvis förgyllning, längd 43 resp 47,5 cm
Bruksslitage