Koppar med fat empirestil
2014-02-05
227737
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPAR med FAT, 6 st, porslin, 1800-tal, empirestil, delvis förgylld och målad dekor
Sliten förgyllning