Isabelle Doré olja
2014-02-05
227719
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
DORÉ, Isabelle (18/1900-tal): Bygata, signerad, olja på duk, 21x31 cm