Friedlaender färgetsning
2014-02-05
227658
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, numrerad 95/95, färgetsning, 60x47 cm