Jean Gorin färgserigrafi
2014-02-04
227646
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Composition, 1972, signerad och numrerad J. Gorin 96/175, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris (blindstämpel)