Kruka Kraitz
2014-02-04
227547
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRUKA, stengods, signerad och daterad Kraitz -77?, glaserad i brungrått och oxblod, höjd ca 24 cm