Oidentifierad konstnär olja
2014-02-04
227542
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Blomsterstilleben med bland annat rosor och löjtnantshjärta samt citronfjärilar (Gonepteryx rhamni), olja på duk, 35x30 cm