Skedar 1800-tal
2014-02-04
227533
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 9 st., snarlika, silver, omkring 1800-talets mitt, snäckmodell, total vikt ca 500 g
Slitage, limrester