Bordslampa
2014-02-04
227529
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, 1800-tal, polykrom och förgylld dekor, höjd 62 cm
Omarbetad