Koppar i silver
2014-02-03
227438
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SUPKOPPAR, 6 st, silver, invändigt förgyllda, 1960-talets slut, totalvikt ca 440 g