Erik Byström oljemålning
2014-02-03
227358
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Stilleben med cyklamen, signerad och daterad E. Byström 40, olja på duk, 58x50 cm