Eldhundar 1900-talets början
2014-02-03
227349
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, 1900-talets början, gjutjärn och brons, genombruten dekor, längd 46 cm
Bruksslitage