Bordsfotogenlampa 1800-talets slut
2014-02-03
227346
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, fot i mässing och alabaster, frostad glaskupa, total höjd 62 cm
Smärre sprickor o nagg