Fåtölj dansk 1960-tal
2014-02-03
227334
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, Danmark, 1960-tal, ljusbrunt läder
Slitage, lädret med blekning och fläckar