Soffa dansk 1960-tal
2014-02-03
227332
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, Danmark, 1960-tal, ljusbrunt läder, längd ca 193 cm
Slitage, lädret med blekning och fläckar