Etsning
2014-02-02
227304
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Björn med trummande tämjare, otydligt signerad och 1987, 73/350 etsning, 24,5x16 cm