Matta
2014-03-14
227280
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/bomull, ca 60x138 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Fläckar, mindre skador