Robert Högfeldt akvarell
2014-02-01
227211
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Skönheten och odjuret, signerad R. Högfeldt, akvarell, 33,5x26 cm