Hudertwasser färgserigrafi
2014-02-02
227204
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 96/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek 100x70, Koschatzky 56 b