Ljusplåtar
2014-02-01
227185
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets början, fabeldjur, mässing, höjd 42,5 cm vardera
Slitage