Peter Dahl färglitografi
2014-02-01
227120
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl , färglitografi, 37x28 cm