Målning 1900-tal
2014-02-01
227112
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1900-tal): Kamelkaravan, signerad, olja på duk, 49x59 cm
Tryckmärke