Byrå 1800-tal
2014-02-01
227101
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, mahogny, tre lådor, nyckelbössningar i benarbete, höjd 80, 90x45 cm, nycklar finns
Fanérskador, skivan skev