Uno Svensson blandteknik
2014-02-01
227099
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Uno (1929-2012): Manskropp, blandteknik/collage, signerad och daterad 85, 80x56 cm