John Jon-And blandteknik
2014-02-12
227085
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av författare Rudolf Värnlund, signerad Jon-And, blandteknik, 51x38 cm
Pappersskador