John Jon-And akvarell
2014-02-12
227063
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Tonåringen, stämpelsignerad Jon-And, akvarell, 49x20 cm