Certina damarmbandsur
2014-01-31
227047
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
DAMARMBANDSUR, Certina, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, totalvikt inkl. medföljande länkbit 24 g, modell nr: 0810 268, serie nr: 352857
Bruksslitage