Möbel för handarbete
2014-01-31
227014
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANDARBETESMÖBEL, 1800-talets senare del, svarvade ben, stoppad överdel, höjd 75 cm
Skadat ben, slitage