Reinhold Ljunggren färlitografier
2014-01-31
227010
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): (2) Kompostioner, signerade och numrerade, 73/410 resp 267/360 färglitografier, ca 24x35 resp 40x31 cm
Den mindre med fläckar på passeparton samt något bucklig på bladet