Carl Brandt oljemålning
2014-01-31
226986
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Väg i vinterskrud, signerad C. Brandt, olja på duk, ca 90x107 cm