Zorn etsning
2014-01-31
226981
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Brudtärnan, 1905, signerad Zorn, etsning, 14,5x19,5 cm, Asplund, ZG 192