Leif-Erik Nygårds
Klubbat för:
15 500 SEK
15 000 SEK
NYGÅRDS, Leif-Erik (född 1939): Marilyn Monroe, offsettryck, sign. med tusch "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, june 27th 1962 Leif-Erik Nygårds", atergo stämplat "Photo copyright Leif-Erik Nygårds", 50x70 cm
Tryckt på Hammars tryckeri mitten på 1980-talet
226941
2014-01-31