Dekorativa urnor
2014-01-31
226894
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DEKORATIVA URNOR, 1 par, alabaster, dekor med vindruvsklasar och rosor, höjd 56 cm
Dekordelar saknas, skador och lagningar