Mary Hutchinson Peixotto akvarell
2014-01-31
226850
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEIXOTTO, Mary Hutchinson (USA, 1869-1956): "Taormina, Sicily", signerad M.H.Peixotta, akvarell, ca 25x31 cm, med dedikation