Skulptur
2014-02-12
226759
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Häst, signerad och daterad S. Lewinski 1988, patinerad metall, längd 36 cm