Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
WINCK, Willibald (1867-1932): Vislyrikern Sapfo från ön Lesbos, Willibald Winck, olja på duk, 124x90 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, repor
226707
2014-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner