Gunnar Zetterström oljemålning
2014-01-30
226699
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Vy över Gamla stan, signerad G. Zetterström, olja på pannå, ca 64x78 cm
Torrsprickor