Frans Timén oljemålning
2014-01-30
226696
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TIMÈN, Frans (1883-1968): Landskapsvy, signerad och daterad Frans Timén 1932, olja på duk, ca 60x68 cm