Klubbat för:
10 000 SEK
10 000 SEK
FÄLLBORD, "Maria ", design Bruno Mathsson 1936, brännstämplad firma "Carl Mathsson Made i Värnsmo Sveden 1978" , björk, höjd 72, 280x110 cm (fullt utfällt)
Ytskador, fanersprickor
226655
2014-01-31