Mats Norryd färglitografier
2014-01-30
226608
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRYD, Mats (1944-89): 4 st, signerade och daterade Mats Norryd -75, färglitografier, PT, ca 56x42, 45x56, EA, ca 61x44, HC III, ca 43x60 cm
En med dedikation