Sockertång saltskedar och strösked Ryssland
2014-01-29
226598
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOCKERTÅNG, SALTSKEDAR, 1 par samt STRÖSKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, strösked och saltskedar delvis förgyllda, längd ca 10-16 cm, total vikt ca 90 g
Smärre slitage