Processionssköld Indien
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DEKORATIONSFÄLT omgjord till PROCESSIONSSKÖLD, brons, Indien, 1800-tal, reliefdekor med motiv av Shiva med svärd, 24x18 cm
Kuntoraportti
Handtag senare monterat på baksida, slitage
226583
Päivämäärä:
2014-01-30