Figurin Kina
2014-01-30
226581
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, brons, Kina, 1800-tal, stående gudom med lotusstjälkar, höjd 23 cm
Skador, saknar fötter