Peter Dahl litografier
2014-01-31
226567
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, 30x43 resp 29x43 cm