Peter Dahl litografier
2014-01-29
226534
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934):"Mollvig på post" samt Trumslagaren, signerade Peter Dahl, , pt, färglitografier, 43x29 resp 42x29 cm, oramade