Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS/BÄGARE, troligen Åfors 1930-tal, emaljmålad dekor i svart vitt och guld, höjd 12 cm
Smärre nagg vid mynning
226503
2014-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här