Ellen Eckert olja
2014-02-12
226488
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ECKERT, Ellen, "Helgeandsholmen 1894", olja på duk, signerad 1894 E E-T, ca 50x41 cm