Klubbat för:
1 800 SEK
1 000 SEK
CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), litografi, 73x53 cm
226463
2014-01-29